Współpraca

…czyli co mogę dla Ciebie zrobić?

  • Artykuły, zdjęcia i inne publikacje

Jedną z rzeczy, które lubię najbardziej, oczywiście poza podróżami, jest pisanie o owych podróżach. Chętnie napiszę artykuł o miejscu, które odwiedziłam, o moich sposobach na samodzielne zorganizowanie wyprawy, o latynoskich realiach, o zwyczajach i tradycjach w poszczególnych krajach Ameryki Łacińskiej itp. itd.

Podejmę się współpracy z gazetami, portalami, jak i współpracy na zasadzie wpisu sponsorowanego na blogu. Mogę zorganizować także konkurs dla klienta albo przetestować sprzęt podróżniczy i następnie napisać jego recenzję. Do tej pory współpracowałam m.in. z firmami: PocketBook, Regatta, Rankomat, NN Investment Partners TFI.

A może interesują Cię zdjęcia z któregoś z miejsc, które odwiedziłam (a jest ich całkiem sporo!)? Mogę sprzedać prawa do publikacji swoich zdjęć w innych kanałach.

  • Prezentacje/prelekcje

Inną z rzeczy, które lubię robić jest opowiadanie o swoich podróżach. W ramach najróżniejszych spotkań i eventów w klubach podróżniczych, domach kultury, na uczelniach i na targach turystycznych prowadziłam już prezentacje dotyczące Peru, Ekwadoru, Brazylii, samotnego podróżowania, latynoskiej kultury i… jeszcze mi nie dość! Chętnie przeprowadzę również wykłady o tematyce podróżniczo-motywacyjnej.

Temat prezentacji, który aktualnie proponuję to:

Latynos niejedno ma imię – na podstawie doświadczeń z samotnej podróży przez Karaiby, Meksyk i Amerykę Centralną (i przeprowadzonych w jej trakcie wywiadów) opowiadam o latynoskiej kulturze, o tym, czym różnią się Latynosi w poszczególnych krajach, które tradycje i zwyczaje są unikalne dla każdego kraju, jakie święta są najbardziej celebrowane, gdzie najbardziej wierzą w magię i… gdzie najłatwiej znaleźć męża ;).

  • Audycje/wywiady

O swoich podróżach opowiadałam już na antenie TrójkiCzwórki Polskiego Radia, Polskie Radio 24, TOK FM, Radio Kampus, a także w programie TVN 24 BiS, udzieliłam również kilku wywiadów do gazet i portali. I z radością poopowiadam o podróżach jeszcze więcej.

  • Organizacja/projektowanie wyjazdów

Chcesz pojechać w egzotyczne miejsce, ale nie masz czasu na zorganizowanie takiego wyjazdu samodzielnie? Zorganizuję go za Ciebie – pomogę z biletami, noclegami, przygotuję szczegółowy plan podróży, ale… tylko po krajach, które sama znam :)! Jeśli więc potrzebujecie pomocy w zaplanowaniu wyjazdu do Ameryki Łacińskiej, chętnie pomogę.

  • Pilotaż wyjazdów

Chętnie także pojadę na wyjazd w charakterze pilota/przewodnika. Posiadam uprawnienia pilota wycieczek i współpracuję z kilkoma polskimi biurami podróży, pilotując wyjazdy do krajów Ameryki Łacińskiej.

  • Wyjazdy studyjne

A może chcesz, żebym pojechała w jakieś miejsce i je potem opisała? Takiej współpracy również z przyjemnością się podejmę.

Poza wymienionymi, jestem otwarta na inne formy współpracy.

A dlaczego warto ze mną?

  • JAKOŚĆ – bardzo dużą wagę przywiązuję do jakości materiałów, które dostarczam
  • SPECJALIZACJA – na temat Ameryki Łacińskiej wiem naprawdę dużo (studia z Kulturoznawstwa Ameryki Łacińskiej, jak i ponad 10 lat ciągłych powrotów do Latynoameryki robią swoje:)), podobnie jak na temat samodzielnej organizacji wyjazdów
  • PASJA – kocham jeździć i dzielić się z innymi moimi podróżniczymi przemyśleniami
  • STATYSTYKI- ponad 8.000 odwiedzających i ok. 16.000 wyświetleń bloga miesięcznie + 5800 fanów na FB

Masz pytania?

Zapraszam do kontaktu mailowego.

huacachina-peru

Reklama