Współpraca

…czyli co mogę dla Ciebie zrobić?

  • Artykuły, zdjęcia i inne publikacje

Jedną z rzeczy, które lubię najbardziej, oczywiście poza podróżami, jest pisanie o owych podróżach. Chętnie napiszę artykuł o miejscu, które odwiedziłam, o moich sposobach na samodzielne zorganizowanie wyprawy, o przeżyciu w latynoskim świecie itp. itd.

Podejmę się współpracy z gazetami, portalami, jak i współpracy na zasadzie wpisu sponsorowanego na blogu. Mogę zorganizować także konkurs dla klienta albo przetestować sprzęt podróżniczy i następnie napisać jego recenzję.

A może interesują Cię zdjęcia z któregoś z miejsc, które odwiedziłam (a jest ich całkiem sporo!)? Mogę sprzedać prawa do publikacji swoich zdjęć w innych kanałach.

  • Prezentacje/prelekcje

Inną z rzeczy, które lubię robić jest opowiadanie o swoich podróżach. W ramach najróżniejszych spotkań i eventów podróżniczych prowadziłam już prezentacje dotyczące Peru, Ekwadoru, Brazylii i samotnego podróżowania i… jeszcze mi nie dość! Chętnie przeprowadzę również wykłady o tematyce podróżniczo-motywacyjnej.

  • Audycje/wywiady

O swoich podróżach opowiadałam już na antenie Czwórki Polskiego Radia, Polskie Radio 24, Radio Kampus, a także w programie TVN 24 BiS, udzieliłam również kilku wywiadów do gazet i portali. I z radością poopowiadam o podróżach jeszcze więcej.

  • Organizacja wyjazdów

Chcesz pojechać w egzotyczne miejsce, ale nie masz czasu na zorganizowanie takiego wyjazdu samodzielnie? Zorganizuję go za Ciebie – pomogę z biletami, noclegami, przygotuję plan podróży. Chętnie także pojadę na wyjazd w charakterze pilota (posiadam uprawnienia pilota wycieczek).

  • Wyjazdy studyjne

A może chcesz, żebym pojechała w jakieś miejsce i je potem opisała? Takiej współpracy również z przyjemnością się podejmę.

Poza wymienionymi, jestem otwarta na inne formy współpracy.

A dlaczego warto ze mną?

  • JAKOŚĆ – bardzo dużą wagę przywiązuję do jakości materiałów, które dostarczam
  • SPECJALIZACJA – w temacie Ameryki Południowej wiem naprawdę dużo (studia z Kulturoznawstwa Ameryki Łacińskiej, jak i 1,5 roku spędzone na tym kontynencie robią swoje:)), podobnie jak w temacie samodzielnej organizacji wyjazdów
  • PASJA – kocham jeździć i dzielić się z innymi moimi podróżniczymi przemyśleniami
  • STATYSTYKI- ponad 3.000 odwiedzających i ok. 6.000 wyświetleń bloga miesięcznie + ponad 1400 fanów na FB (i to po jedynie roku działalności)

Masz pytania?

Zapraszam do kontaktu mailowego.

huacachina-peru

Reklamy